close
loading
NOWOŚĆ STEAMCREAM krem parowy

NOWOŚĆ STEAMCREAM krem parowy

Cena: 68.99 PLN
Ilość sztuk:

STEAMCREAM Savanna - krem do twarzy, ciała i rąk

 

STEAMCREAM jest wysokiej jakości naturalnym kremem nawilżającym, odpowiednim do każdego typu skóry.
Jest ręcznie robionym kremem, respektującym najbardziej restrykcyjne wymogi, aby intensywnie nawilżyć i odżywić skórę

Produkcja opiera się na wyjątkowym procesie polegającym na zastosowaniu pary wodnej (z ang. steam), dzięki któremu powstaje naturalnie skuteczna, lekka w konsystencji emulsja, którą twoja skóra natychmiast przyswaja.
Większość kremów powstaje na bazie złożonych cząsteczek połączonych z sobą w procesie emulgacji. Problem polega jednak na tym, że cząsteczki te pozostają na powierzchni skóry, nie wnikając w jej głębsze warstwy. Pomimo dobrego pierwszego wrażenia, nie dotrzymują swoich obietnic.

 

Ten unikalny proces z wykorzystaniem pary wodnej stosowany do produkcji STEAMCREAM sprawia, że krem ten staje się znacznie bardziej skuteczny w kontakcie ze skórą. Siła strumienia pary natychmiast łączy składniki produktu - utrzymując je razem w bardzo łagodnej i płynnej emulsji. Z chwilą kiedy krem dotyka twojej skóry, naturalnie nawilżające składniki wraz z czystymi i łagodzącymi olejkami eterycznymi zostają natychmiast uwolnione z lekkiej emulsji, dzięki czemu z łatwością wsiąkają przez powierzchnię skóry, błyskawicznie docierając do tych miejsc, gdzie są najbardziej potrzebne. Twoja skóra pozostaje intensywnie nawilżona i bardziej miękka na dłużej.

Opierając się na tak prostych procesach możemy zainwestować w naturalne składniki, takie jak woda z kwiatu pomarańczy, owies i gliceryna pochodzenia roślinnego, które cudownie nawodnią twoją skórę. Z kolei olejek migdałowy i olejek jojoba wraz z nawilżającym masłem kakaowym zmiękczą powierzchnię twojej skóry.

 

Krem STEAMCREAM jest rozpoznawany na całym świecie dzięki swojemu pudełeczku o doskonałych, czystych liniach.

Jest aluminiowe, o zróżnicowanym designe i w edycji limitowanej.

Niezależnie od wybranego designu, dla siebie lub w prezencie, w środku zawsze znajdziesz oryginalny krem STEAMCREAM.

 

Składniki STEAMCREAM:
Do produkcji kremu zastosowano najlepszej jakości, naturalne, wegańskie składniki, pozyskiwane prosto z ekologicznych źródeł i od dostawców, którzy przestrzegają polityki nietestowania kosmetyków na zwierzętach. Oznacza to, że STEAMCREAM jest nie tylko atrakcyjny, ale też skuteczny, zgodny z zasadami etyki i dostępny dla wszystkich za przystępną cenę.

STEAMCREAM produkowany jest ręcznie w Wielkiej Brytanii i Japonii ze świeżych składników o możliwym do śledzenia pochodzeniu. Krem zapewnia niezwykle intensywne nawilżenie, natychmiast wsiąka w głąb skóry i ożywia ją. Dzięki niemu twoja skóra staje się naturalnie piękna.

 

Pojemność 75 ml

fb  mail

DANE FIRMY:

 

adres

Adresy:

ul. Umińskiego 6 lok. 201.03-984 Warszawa

ul. Plac Mirowski 12. 00-138

Warszawa

telefon

telefon:

+ 48 668 049 161

mail

e-mail:

fopekosmetyki@gmail.com