close
loading
Aloesowa pasta do zębów FOREVER Bright

Aloesowa pasta do zębów FOREVER Bright

Cena: 39.95 PLN
Ilość sztuk:
FOREVER
  • zawiera propolis pszczeli
  • nie zawiera fluoru
  • opracowane do użytku przez całą rodzinę

 

Aloesowa pasta do zębów FOREVER Bright to skuteczna higiena zębów z wykorzystaniem aloesu i propolisu.

Jest to łagodna dla szkliwa pasta nie posiadająca w swoim składzie fluoru, a także produktów pochodzenia zwierzęcego, dzięki czemu może byc także stosowana przez wegetarian.

Dzięki unikalnym właściwościom bakteriostatycznym miąższu Aloesowa Pasta do zębów niezwykle skutecznie zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej, co zabezpiecza zarówno przed próchnicą, jak i tworzeniem się kamienia.  

W produkcji pasty wykorzystano składniki najwyzszej jakości takie jak bogaty w enzymy i posiadający doskonałe właściwości czyszczące miąższ aloesowy, oleje z mięty pieprzowej i aromaty pozwalające zachować przez długi czas świeży oddech oraz propolis pszczeli, który pomaga w zwalczaniu infekcji grzybiczych i stanów zapalnych jamy ustnej.

Aloesowa Pasta do zębów jest bardzo łagodna dla szkliwa! Miąższ aloesowy, bardzo bogaty w enzymy, ma   naturalne właściwości czyszczące. Nie ma potrzeby dodawania do tej pasty jakichkolwiek materiałów o zbyt szorstkiej konsystencji, wspomagających usuwanie nagromadzonego osadu zarówno z powierzchni zębów, jak i z przestrzeni międzyzębowych. Składniki miąższu Aloe vera penetrują wszelkie zakamarki - nawet tam, gdzie nie dociera szczoteczka.

 

Aloesową Pastą do zębów powinno się myć zęby rano, wieczorem i po każdym posiłku. W celu jak   najlepszego wykorzystania dobroczynnych właściwości miąższu aloesowego najlepiej   jest myć zęby dwukrotnie: raz dla oczyszczenia ich powierzchni z osadu oraz zanieczyszczeń i natychmiast drugi raz - dla zadbania o dziąsła i przeciwbakteryjną ochronę śluzówek oraz przestrzeni międzyzębowych. Jeżeli wymagana jest fluorowa profilaktyka przeciwpróchnicza, należy poradzić się stomatologa co do częstotliwości używania fluorowych preparatów ochronnych.

 

Z pasty do zębów mogą korzystać w codziennej higienie jamy ustnej wszyscy członkowie rodziny, bez względu na wiek i stan uzębienia.

 

 

fb  mail

DANE FIRMY:

 

adres

Adresy:

ul. Umińskiego 6 lok. 201.03-984 Warszawa

ul. Plac Mirowski 12. 00-138

Warszawa

telefon

telefon:

+ 48 668 049 161

mail

e-mail:

fopekosmetyki@gmail.com