close
loading
Naturalny Koncentrat Ujędrniający z magnezem

Naturalny Koncentrat Ujędrniający z magnezem

Cena: 40 PLN
Ilość sztuk:

KONCENTRAT UJĘDRNIAJĄCY Z MAGNEZEM

 

Zgrabna Ewa – bezzapachowy

POJEMNOŚĆ 100 ml

 

Zawiera wiele składników o działaniu ujędrniającym i poprawiającym elastyczność skóry. Koncentrat zawiera także magnez, który odpowiada np. za regenerację mięśni po intensywnym wysiłku oraz łagodzi dolegliwości i zmniejsza częstotliwość skurczów.
Magnez doskonale się wchłania przez skórę, a ponieważ jest to największy organ to w ten sposób dostarczymy go najwięcej.

 

Nasz koncentrat ujędrniający z magnezem Zgrabna EWA zawiera:

Chlorek magnezu
Bardzo dobrze się wchłania przez skórę, łagodzi dolegliwości związane ze skurczami oraz zmniejsza częstotliwość ich występowania. Przyspiesza regenerację mięśni np. po intensywnym treningu oraz uzupełnia niedobory magnezu w organizmie.

Ekstrakt z bluszczu pospolitego
Dzięki zawartości flawonoidów i rutyny usprawnia krążenie krwi i ułatwia odpływ limfy, zapobiega przy tym obrzękom i przyczynia się do rozbijania tkanki tłuszczowej. Dlatego jest skuteczny w walce z cellulitem.

Wyciąg z rozmarynu
Rozmaryn pobudzania krążenie dlatego jest niezwykle skuteczny w walce z cellulitem – ujędrnia skórę i utrzymuje właściwy poziom jej nawilżenia. Jest także bogatym źródłem flawonoidów, które działają antyoksydacyjnie, co pozytywnie wpływa na ochronę skóry przed starzeniem i jej detoksykację.

Ekstrakt z owoców jałowca pospolitego
Skutecznie nawilża i odżywia skórę, pozytywnie wpływa także na poprawę elastyczności. Pobudza krążenie, dzięki czemu wspomaga walkę z cellulitem.

Zawiera: Woda, Chlorek Magnezu, Ekstrakt z Bluszczu Pospolitego, Wyciąg z Rozmarynu, Ekstrakt z Owoców Jałowca Pospolitego

fb  mail

NA SKRÓTY:

 

O FIRMIE

DANE FIRMY:

 

adres

Adresy:

ul. Umińskiego 6 lok. 201.03-984 Warszawa

Warszawa

telefon

telefon:

+ 48 504965189

mail

e-mail:

fopekosmetyki@gmail.com