close
loading
Dezodorant Aloe Ever-Shield

Dezodorant Aloe Ever-Shield

Cena: 39.99 PLN
FOREVER
  • daje efekt wydłużonej, naturalnej świeżości
  • nie zawiera soli aluminium
  • nie plami ubrań
  • ma bardzo subtelny, delikatny zapach
  • łagodzi podrażnienia i reguluje miroflore bakteryjną

 

Dezodorant aloesowy Aloe Ever Shield został wyprodukowany na bazie stabilizowanego aloesu i z wyłącznie naturalnych składników. Aloes posiada bardzo silne właściwości bakteriobójcze. Nieprzyjemny zapach, jaki powstaje na ludzkim ciele nie jest spowodowany przez pot, ale przez rozwijające się w nim bakterie. I właśnie bakteriobójcze właściwości aloesu powodują brak rozwoju bakterii i powstawania nieprzyjemnych zapachów.

Najważniejszą zaletą dezodorantu jest fakt, że nie zawiera on agresywnych srodków chemicznych tj., aluminium czy sole glinu przez co nie jest szkodliwy dla skóry i nie zaburza jej równowagi biologicznej.

Dezodorant zawiera bardzo delikatną nutę zapachową – nadaje się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn – jest tzw unisex. Można przy nim stosować perfumy, a zapachy nie będą się kłócić.

Aloesowy dezodorant może byc także stosowany bezpośrednio po kąpieli, goleniu lub depilacji bez zmniejszenia jego skuteczności i bez występowania podrażnień, co jest niespotykane w przypadku standardowych dezodorantów..

Dezodorant jest w postaci sztyftu.

 

92 g.

fb  mail

NA SKRÓTY:

 

O FIRMIE

DANE FIRMY:

 

adres

Adresy:

ul. Umińskiego 6 lok. 201.03-984 Warszawa

Warszawa

telefon

telefon:

+ 48 504965189

mail

e-mail:

fopekosmetyki@gmail.com